logo_euea logo_confh
УКРАЇНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАЙБУТНЄ: ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЧИ ПОДОВЖЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ?

Організатори Европейсько-Українського Енергетичного Дня - компанія Conference House та Асоціація «Європейсько-українське енергетичне агентство» (ЕУЕА) раді повідомити про початок підготовки до другого щорічного заходу в сфері енергоефективності та альтернативної енергетики.

Незважаючи на те, що в минулому році захід проводився вперше, він зібрав близько 300 учасників більше, ніж з 10 країн світу. Це свідчить про актуальність обговорюваних питань, та необхідності постійного діалогу між основними учасниками ринку - що і послужило мотивацією для організаторів зробити цей захід щорічним.

Проведення заходу заплановано на 31 травня - 1 червня 2011 р. (готель InterContinental, Київ). Головною його метою є обговорення пріоритетів для збалансованої політики у сфері енергозбереження та розвитку альтернативної енергетики в Україні.

Основні питання для обговорення:

  • Нова енергетична стратегія України?
  • Вступ до Енергетичного Співтовариства - що це означає для бізнесу в Україні в короткостроковій і довгостроковій перспективі?
  • Інвестування в енергоефективність та альтернативну енергетику: інструменти, приклади в Україні та досвідсусідніх країн.

Про свою підтримку заходу вжеповідомили: Universal Bank, Концерн «Сен-Гобен» (власник бренду «ISOVER») та ЮФ Arzinger.

Ознайомитися з підсумками Першого Європейсько-Українського Енергетичного Дня, а також дізнатися більше про Другий - можна на сайті www.ch.kiev.ua або за тел. +38 044 5411838

 
 
                Генеральний Партнер

               

 

                Партнери
 

         

 

         

 

        

 

        

 

 

Доповідачі 2012

  • EnergyDay