logo_euea logo_confh
УКРАЇНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАЙБУТНЄ: ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЧИ ПОДОВЖЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ?

Організатори Європейсько-Українського Енергетичного Дня - Conference House і Європейсько-українське енергетичне агентство (ЕУЕА) раді презентувати офіційний сайт заходу - www.energyday.com.ua.

На сайті можна ознайомитися з програмою II Європейсько-Українського Енергетичного Дня, інформацією про організаторів і партнерів, пройти он-лайн реєстрацію. Також доступні підсумки I Європейсько-Українського Енергетичного Дня, який проходив у 2010 році.

З огляду на міжнародний формат заходу, для зручності учасників сайт має три мовні версії: англійську, українську і російську.

Довідка
I Європейсько-Український Енергетичний день проходив 31 травня - 1 червня 2010 р. в Києві і зібрав 300 учасників більше, ніж з 10 країн світу. Партнерами заходу виступили Індустріальний Союз Донбасу (ІСД), ЮФ Arzinger, компанії «Еко-оптима», Isover, Alfa Laval і Philips.

II Європейсько-Український Енергетичний день відбудеться 31 травня-1 червня 2011 р. в Києві (готель InterContinental, Київ). Головною його метою є обговорення пріоритетів для збалансованої політики у сфері енергозбереження та розвитку альтернативної енергетики в Україні. Про свою підтримку вже заявили: Universal Bank, Концерн «Сен-Гобен» (власник бренду «ISOVER») та ЮФ Arzinger.

 
 
                Генеральний Партнер

               

 

                Партнери
 

         

 

         

 

        

 

        

 

 

Доповідачі 2012

  • EnergyDay