logo_euea logo_confh
УКРАЇНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАЙБУТНЄ: ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЧИ ПОДОВЖЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ?

Захід вже другий рік поспіль проходить у Києві 31 травня - 1 червня. Масштабна партнерська підтримка Енергетичного Дня свідчить не тільки про популярність проекту, але і про те, що з року в рік питання відновлювальних джерел енергії стає все гострішим і актуальнішим як у світі, так і в Україні зокрема.
Організатори Європейсько-Українського Енергетичного Дня - Conference House і Європейсько-українське енергетичне агентство (ЕУЕА) висловлюють свою подяку Партнерам за підтримку:

  • Universal Bank входить до європейської банківської групи Eurobank EFG Group, загальні активи якої, за підсумками 9 місяців 2010 фінансового року, становлять 86,5 млрд. євро. Історія Universal Bank бере початок у 1994 році. З 2006 року банк є частиною міжнародної банківської групи Eurobank EFG Group, яка представлена в Греції, Болгарії, Сербії, Румунії, Туреччині, Польщі, Україні, Великобританії, Люксембурзі і на Кіпрі. Група є членом міжнародної банківської групи EFG Grouр, яка присутня в 40 країнах світу.
  • Адвокатське об'єднання Arzinger входить до числа провідних юридичних консультантів в Україні. Компанія спеціалізується на широкому колі юридичних практик і надає глибоку юридичну експертизу підприємствам різних секторів бізнесу, у тому числі у сфері фінансових послуг, енергетики, нерухомості, фармацевтичної галузі, харчової промисловості, телекомунікації, роздрібної торгівлі, агропромисловості (сільського господарства), інфраструктури і транспорту.
    Концерн Сен-Гобен є світовим лідером житлового та будівельного ринків, лідером у розробці, виробництві і дистрибюції будівельних матеріалів. Концерн пропонує інноваційні рішення для задоволення зростаючого попиту на енергоефективні технології та матеріали для захисту навколишнього середовища. ISOVER - бренд концерну Сен-Гобен, що представляє лінію продуктів для тепло-і звукоізоляції. ISOVER є світовим лідером теплоізоляції.
  • Генеральний авіаперевізник заходу - Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України »(МАУ). МАУ виконує більше 450 власних міжнародних та внутрішніх рейсів на тиждень і з'єднує Україну з 35-а столицями та ключовими містами Європи, Азії, Африки та СНД, забезпечуючи також стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів в більш ніж 3000 інших міст світу.
  • Партнери секції «Фінансування біоенергетичних проектів»: Landesbank Berlin AG (LBB) і Агентство поновлюваних ресурсів (FNR). LBB є універсальним банком з головним офісом у столиці Німеччини. Історично Landesbank Berlin є послідовником Berliner Sparkasse, заснованого в 1818 році. Landesbank Berlin є лідером на ринку, орієнтований на клієнта, працює за принципами справедливості, безпеки і сучасності. FNR засновано Федеральним Міністерством продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів в 1993 році. Основне завдання FNR - підтримка наукових досліджень і розробок в області поновлюваних ресурсів.

Крім цього підтримку заходу надають: GFA Consulting Group, Federal Ministry of Food, Agriculture and Consumer Protection (BMELV), Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження, It-Solutions, ES Group, UBR та ін.

 
 
                Генеральний Партнер

               

 

                Партнери
 

         

 

         

 

        

 

        

 

 

Доповідачі 2012

  • EnergyDay