logo_euea logo_confh
УКРАЇНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАЙБУТНЄ: ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЧИ ПОДОВЖЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ?

29-30 травня 2012 р. в Києві вже втретє пройде Європейсько-Український Енергетичний День, організаторами якого виступають Європейсько-українське енергетичне агентство (ЄУЕА) і компанія Conference House *.

За два попередні роки Європейсько-Український Енергетичний День став найбільш значущою подією в Україні, яка зібрала понад 600 українських і міжнародних експертів в питаннях енергоефективності та альтернативної енергетики.

У цьому році один з основних акцентів буде зроблений на питаннях енергоефективності у ЖКГ. Проблема енергоефективності житлово-комунального господарства - одна з найбільш складних тем в українській економіці. Складність тематики, перш за все, обумовлена ​​її безпосереднім зв'язком з якістю життя громадян, і, як наслідок - із зайвою політизованістю. Крім цього, енергоефективність в ЖКГ не можна розглядати у відриві від будівельної індустрії, де повинні закладатися технологічні основи енергетичної ефективності споруд. Культура використання енергоресурсів самим населенням також є невід'ємною частиною реформування енергетичного ринку України.

Спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ми розглянемо два найбільш складних і важливих питання:

  • Енергетична культура і Україна - чаша ваг між енергоефективністю та відновлювальними джерелами енергії.
  • Комунальна та житлова модернізація інфраструктури: EPC («Енергетичний контрактінг») і ЕСКО.

Також в програмі 2012:

  • Громадянське суспільство і енергетичний сектор - досягнення позитивних змін.
  • Ринок електроенергії і стійкість мережі. «Розумні мережі».
  • B2B діалог з лідерами ринку вітроенергетики, біогазу і ГЕС

Енергетичний День пройде за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Партнери заходу: Група Сен-Гобен, яка є власником бренду ISOVER, ЮФ Arzinger. Генеральний авіаперевізник - Міжнародні Авіалінії України (МАУ). Підтримку надають: Американська Торгівельна Палата в Україні (АСС) та Британсько-Українська торгова палата (BUCC).

* Довідка

Європейсько-українське енергетичне агентство (ЄУЕА) - це некомерційна Асоціація, заснована в 2009 році, з метою створення платформи спільних європейсько-українських ініціатив для розвитку сталого суспільства, ефективного використання енергії та просування екологічно чистих технологій. Завдання ЄУЕА - сприяти енергозбереження та розвитку ринку альтернативної енергетики на стадіях виробництва, транспортування та споживання енергії шляхом надання інформації, лобіювання та ініціації проектів.

Компанія Conference House спеціалізується на організації ділових заходів різних форматів, від локальних бізнес-сніданків до міжнародних самітів. За минулі з моменту створення роки команда Conference House провела більше 100 різних заходів і стала лідером українського ринку операторів конференцій. Організація публічних заходів - цікавий і складний бізнес. Нам подобається цей бізнес - одночасно творчий та системний, головною оцінкою в якому є думка наших клієнтів.

 
 
                Генеральний Партнер

               

 

                Партнери
 

         

 

         

 

        

 

        

 

 

Доповідачі 2012

  • EnergyDay