logo_euea logo_confh
УКРАЇНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАЙБУТНЄ: ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЧИ ПОДОВЖЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ?

Як і у попередні два роки, група Сен-Гобен, яка є власником бренду ISOVER, і ЮФ Arzinger підтримують Енергетичний День в Україні.

Враховуючи спрямованість форуму в 2012 році, а саме - енергоефективність в ЖКГ та будівництві, підтримка ТМ ISOVER більш ніж логічна. Концерн Сен-Гобен є світовим лідером житлового та будівельного ринків, лідером у розробці, виробництві і дистрибуції будівельних матеріалів. Концерн пропонує інноваційні рішення для задоволення зростаючого попиту на енергоефективні технології та матеріали для захисту навколишнього середовища. ISOVER - бренд концерну Сен-Гобен, що представляє лінію продуктів для тепло-і звукоізоляції. ISOVER є світовим лідером теплоізоляції Докладніше - www.isover.ua.

Команда Arzinger налічує 8 партнерів та 85 співробітників, серед яких понад 65 досвідчених юристів, в тому числі сертифіковані патентні повірені, арбітражні керуючі та професійні учасники фондового ринку. Компанія спеціалізується на широкому спектрі юридичних практик, у тому числі в області корпоративного права та M&A, нерухомості та будівництві, антимонопольного права та конкуренції, судового і арбітражного представництва, інтелектуальної власності, фінансового та банківського права, державно-приватного партнерства, державних закупівель, трудового права, адміністративного права, морського права, фондового ринку і IPO.

Нагадаємо, що III Европейско-Український Енергетичний День пройде в Києві 29-30 травня 2012 р. У готелі «Інтерконтиненталь» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Генеральний Авіаперевізник форуму - Міжнародні Авіалінії України (МАУ).

Організатори: Європейсько-українське енергетичне агентство (ЄУЕА) і компанія Conference House.

 
 
                Генеральний Партнер

               

 

                Партнери
 

         

 

         

 

        

 

        

 

 

Доповідачі 2012

  • EnergyDay