logo_euea logo_confh
УКРАЇНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАЙБУТНЄ: ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЧИ ПОДОВЖЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ?

Європейсько-Український Енергетичний День заручився підтримкою вже постійного партнера форуму - Міжнародних Авіаліній України (МАУ) *. Традиційно Форум проходить в кінці травня і збирає близько 300 учасників з усього світу і 2012 рік - не виняток. Організатори - Європейсько-українське енергетичне агентство (ЄУЕА) і компанія ConferenceHouse очікують цього року не менше 250 учасників і планують розширити їх географію, чому, безумовно, сприятиме партнерство з МАУ.

 

III Європейсько-Український Енергетичний День пройде в Києві 29-30 травня 2012 р. в готелі «Інтерконтиненталь» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Серед партнерів також концерн Сен-Гобен - світовий лідер житлового та будівельного ринків, власник ТМ ISOVER, і одна з провідних юридичних фірм Arzinger.

 

* Довідка

 

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ), заснована в 1992 році, неодноразово визнана кращою авіакомпанією Україні. МАУ відома серед пасажирів парком власних надсучасних літаків Boeing 737, бездоганним сервісом, безпекою польотів, справжнім українським гостинністю, пунктуальністю і вигідними ціновими пропозиціями. Мережа внутрішніх та міжнародних маршрутів МАУ сполучає між собою Київ та 6 міст України з 40-а столицями та ключовими містами Європи, країн СНД, Близького Сходу, Азії та Африки. Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва «Бориспіль» (КВР).

 
 
                Генеральний Партнер

               

 

                Партнери
 

         

 

         

 

        

 

        

 

 

Доповідачі 2012

  • EnergyDay