logo_euea logo_confh
УКРАЇНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАЙБУТНЄ: ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЧИ ПОДОВЖЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ?

1 Європейсько- Український Енергетичний День Захід проходив протягом 31 травня - 1 червня в Києві. Організаторами виступили «Європейсько-українське енергетичне агентство» та компанія Conference House. Конференцію відвідали 300 учасників з понад 10 країн світу.

Відкривав конференцію Жан-Андре Барбоза, Керуючий директор, Saint-Gobain Construction Products Ukraine / Голова Ради, ЄУЕА. За його словами, питання енергетики мають вирішуватися комплексним підходом - від постачань до споживання. Реформи в цій галузі повинні бути підготовлені і впроваджені спільними діями всіх зацікавлених сторін - від влади і міжнародних фінансових організацій до бізнесу.

У рамках заходу відбулася прес-конференція, в ході якої Сергій Єрмілов, Голова Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР), оголосив про прийняття Національної економічної програми, головною метою якої є зменшення енергоспоживання до 20% до 2010 року і збільшення відсотку відновлюваної енергії до 5% від загального енергозабезпечення. Олександр Мазурчак, заступник Міністра ЖКГ, у свою чергу зазначив, що основна проблема - це менталітет українців, відсутність розуміння необхідності економії енергоносіїв.

Василь Арбузов, Начальник управління корпоративних комунікацій ІСД, поділився передовим досвідом впровадження енергозберігаючих технологій на виробництві, а також розповів про існуючі проекти ІСД в рамках Кіотського протоколу. Крім цього, пан Арбузов описав переваги впровадження програм енергозбереження, а саме: захист екології, запобігання змін клімату, економія енергоресурсів, вироблення власних енергоресурсів, збільшення фінансових показників компанії.

Вольфрам Ребок, Керуючий партнер ЮФ Arzinger, Член Ради ЄУЕА акцентував увагу на юридичних ініціатив в рамках енергозбереження та альтернативної енергетики. Крім цього, пан Ребок брав активну участь в секції «Вітрова енергія в Україні - чи стане мрія дійсністю?» І виступив з доповіддю, присвяченою питанням виділення землі та імпорту генераторів вітрової енергії.

Під час завершальної сесії Енергетичного Дня були представлені різні проекти і програми від фінансових установ, донорів та неурядових організацій. В Україні більше 20 діючих міжнародних організацій, що займаються різними аспектами енергоефективності та поновлюваних джерел енергії в Україні. «Беручи до уваги активну діяльність у секторах, чітка координація зусиль серед основних гравців просто необхідною не тільки для того щоб не повторювати зусиль, але і для того щоб донести єдину позицію європейської спільноти до українського уряду», - сказала Олена Рибак, директор ЄУЕА.

Генеральний партнер заходу - корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» Партнери: адвокатська компанія Arzinger, компанії «Еко-оптима» , Isover, Alfa Laval та Philips.

Ознайомитися з матеріалами 1-го Європейсько- Українського Енергетичиого  Дня.


 
 
                Генеральний Партнер

               

 

                Партнери
 

         

 

         

 

        

 

        

 

 

Доповідачі 2012

  • EnergyDay